DongGuan HongTuo Enstrüman Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd

iyi kalite Değerli Metal test cihazı satış için
iyi kalite Değerli Metal test cihazı satış için
DH-300'ü Madison'da kullanıyoruz ve bizim için iyi çalışıyor. Kullandığımız numune boyutu, maksimum boyut ile ilgili olan 3 ”x 3” boyutundadır. Diğer modellerden biri daha büyük bir örnek boyutu kullanabiliyorsa daha iyi olur.

—— Tony Warrington

Gerçekten çok memnunum. Ciddi ve hızlı ekip. Satış sonrası servis etkili. Bu şirketi tavsiye ederim. Teslim süresi çok hızlı. İyi fiyatlar.

—— jean luc vanno

Producto de calidad. Envío rápido. Volveré bir comprar. Gracias

—— Jordi Sorribas

Merci du suivi de ce colis et d'avoir fait le maksimum dökülme une livraison très rapide comme promis

—— Jean Bourlet

mükemmel vendeur, réponds très hızlanma au mail. Fransa'da 1 semaine de la chine vers.

—— Gilbert Munoz

Ben sohbet şimdi

DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6 7
DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd
Hall Ofis Ambar Üretim hattı Atölye ziyaret Toplantı Salonu

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : DahoMeter, Quarrz
No. Çalışanları : 100~120
Yıl kurulan : 2002
İhracat p.c : 70% - 80%
2002 yılında kurulduğundan bu yana Daho Meter, geliştirme, yenilik ve üretim konularında yoğun test alanında uzmanlaşmıştır. ve yüksek hassasiyet, kolay kullanım ve iyi dayanıklılık ile densimetre sağlamak için tahsis edilmiştir. Bugünlerde Çin'in en çok bilinen profesyonel yoğunluk ölçer markası onlarca yıldır büyük çabalar kazandıktan sonra. Katı, gözenekli katı, toz, sıvı vb. Ve yoğunluğa bağlı diğer test programları da dahil olmak üzere geniş bir alanı destekleyebilir.

Daho Metre, Çin'deki en büyük pazar payına sahip olan, en iyi kaliteyi ve tamamlanmış hizmeti sunma yeteneğiyle birlikte, yurtdışına işimizi genişletiyoruz.

Temel rekabetçilik, hayatta kalmak ve gelişmek için markanın ruhu. Daho Metre'nin en büyük avantajı profesyonel, teknoloji, kalite ve hizmettir. Pazar kazanmanın anahtarının, müşterilerin memnuniyetine dayandığını derinden anlıyoruz, bu nedenle, profesyonel teknoloji, güvenilir kalite ve zamanında hizmet, müşterilere daha iyi hizmet veren gerekli unsurlar olacaktır. Öte yandan Daho Meter, “müşteri önceliği, önce kalite, hizmet kazanma” ve “hızlı tepki, güvenilirlik, düşünceli” hizmet ruhu olan yönetim felsefesini tamamıyla yürütmektedir.

Servis ve servis istasyonu yeteneği, markanın gücünü göstermek için aynadır. Ayrıca müşterileri desteklemek için görünür bir araçtır. Daho Meter, müşterilerin güvenilir ürün ve hizmet alabilmelerini sağlamak için teknoloji konusunda eğitim personeline çok önem veriyor. Ayrıca teknik danışmanlık, iş işleme, kurulum ve hata ayıklama, satış sonrası hizmet gibi tüm süreçten geçme yeteneğini de güvence altına alır. Daho Metre, Çin'de yaklaşık 4 farklı müşteri hizmetleri merkezi kurar, sırasıyla Dongguan'da bulunurlar. , ShenZhen, BeiJing ve HangZhou. Dongguan'da, Aug.2013'te Test Merkezi'ni kurduk. Her şeyden önce, yaptığımız her şeyden müşteriyi karşılamak için kaliteli hizmette iyileştirme yapmaktır.

Mükemmel kalite ve saygılı hizmet arayışında olan Daho Meter'in markası, müşterilere beklentilerinin ötesinde hizmet sunarak adım adım güçleniyor. Yavaş yavaş pazar bu markanın iyi konuşur. ve sonunda müşteriler buna bağımlılık yaparlar. Bu tür bir yardım ile Daho Meter, yoğunluğun ön planda ilerlemesini sağladı.

Gelecek, nerede durduğumuza göre değişir, inovasyon hayali gerçekleştirebilir. Daho Metre'nin vurulacak olduğu hedef, densimetre markasının dünya lideri olmaktır. Profesyonel yollara sadık kalacağız, pragmatik ve öncü ruhu koruyacak, tüm endüstriler için test doğruluğunu analiz etmeye ve toplum için sürdürülebilir kalkınmaya katkıda bulunmaya destek olmak için destek sunacağız, aynı zamanda “Çin Rüyası” için de cömert çabalarımızı gerçekleştireceğiz.

İletişim bilgileri
DongGuan HongTuo Instrument Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. Julie Zhong

Tel: 86-769-2240-3424

Faks: 86-769-2318-1253

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)